Červenec 2010

DRH

30. července 2010 v 21:03 | Tracy Luis... |  fotografie
1. Lucky
2. Máša
3. Danny
tracy-luis.blog.cz

tracy-luis.blog.cz

tracy-luis.blog.cz

půlka práznin je pryč ..

30. července 2010 v 17:13 | Tracy Luis... |  psáno mnou
ale mně to ani nevadí ..
zatím jsou to jedny z těch nejlepších práznin. tolik jsem toho zažila.. rodina, úžasné a nezapomenutelné stanování .. tolik zážitků, nových lidí, věcí, pocitů a zkušeností .. dokonce sem se i opálila.. a toho ještě bude .. Kravaře koupáky s děckama .. nechce se mi tu nic psát.. nemám na to náladu .. mějte se krásně. užívejte! Tracy Luis

Mech hulič

27. července 2010 v 20:08 | Tracy Luis... |  psáno mnou
Tak tato pohádka byla za úkol do přírodopisu.. muj výtvor :P

Byla nebyla jednou jedna zeměkoule a taky mech - byl to svět ve světě. Bydlel tam doktor pavouk a taky mech hulič. Jednou mech hulič kouřil vodní dýmku a přeslička, která byla větší než mech hulič si stěžovala, že mech hulí jak fabrika a stěžovala si doktoru pavoukovi. Doktor pavouk ji řekl, že je to zdravé, a že nehulí ale kouří a že to je rozdíl že se hulí marihuana a že se kouří vodní dýmka. Doktora pavouka začala bolet hlava a řekl že má zánět mozkových blan a že musí do Kamenické nemocnice, a tam mu řekli že má jít do Hradce. Tak se na to vykašlal a šel bojovat do Gazy, a s mechem procestoval svět za 1 hodinu a víte jak?  Prstem po mapě. Přeplavali oceán a byli suší.Mech si řekl že zajede do Karlových Varů. A jel. Cesta dopadla dobře a tak doktor pavouk potkal tátu od Kuby Makúcha, Usáma bin Ládina - slavného teroristu a Barak Obama mu dal vyznamenání za nejlepšího pavouka. A mech byl zhulený jak Bob Marley a vypálený jak Sova pálená a lítal jak Netopír ušatý. A pak přišli povodně a mech zadržel vodu velkou jak Tichý oceán, a byl tak načinkovaný že dostal chřipku a nepomohlo mu ani zábal ani hulení a skoro už vůbec ne. Tak zemřel hroznou smrtí u paní učitelky Bártové, na škole v Muglinově v díře světa u žáků 8 třídy. Jo a pavouk začal hulit vodní dýmku.

Tracy Luis...

Jenom trochu sluníčka, copak chci tak moc?!

26. července 2010 v 11:10 | Tracy Luis... |  psáno mnou
Asi ano. Koukám z okna. mrholí. Ty malé kapičky poletují v jednom směru, dopadají na zem, rozpouštějí se v odpornou blátivou kaši. a mě to tak ser*. Chci léto. - Sluníčko, modrý nebe, žádný mráčky, cvrdlikání ptáčků. Ale musím čekat, čekat na den kdy to příjde. Den, kdy začne být zase hezky. Den, kdy to počasí budu doslova "hltat" a užívat si ho. Už mě to prostě nebaví. déšť. bouřky. fuj.

Včera jsem v koupelně strávila přes 50 minut. Vykouzila jsem si na hlavě nádherný lokny. Nemohla jsem se vynadívat. Vyšla jsem ven a po deseti metrech zavál vítr. DOHÁJE!. nO a moje práce, byla pryč. Vlasy nudně zavlněný, bez žádnýho tvaru. To naštve. Hmpf!
Bezohledu na počasí byl včera opravdu pěkný den. Spala jsem do 12.oo. A odpoledne jsem šla s Fildou do Krnova. Sedli sme si do CoffeeH. a povídali. Což o to, povídání nám jde na jedničku. :D Ale tak po dvou hodinách jsem se vydali domu. Sedli sme si na lavičku. Setmělo se. Nikdo tam nebyl. a zase sme si povídali. Bylo to krásný, dívat se na osvětlený Chomýž. Tu pohodu, chození ve městě.. Áchh jO.. těším se.. Noo a potom sme šli ještě nachvíli do Coffee a pak domů.. Toť vše, mí věrní čtenáři. Mám Vás ráda. Tracy Luis..

Návštevnost za 12.07. 2010 - 18.07. 2010

24. července 2010 v 0:10 | Tracy Luis... |  blog
Pondělí: 34
Úterý: 36
Středa: 20
Čtvrtek: 28
Pátek: 18
Sobota: 14
Neděle: 8

Celkem: 158
Ouu děkuji :*, sice to od minule trošku spadlo, ale ani se nedivim, když už tolik nepřidávám.. :) ale i tak děkuju. Tracy Luis..

scene vlasy

23. července 2010 v 19:48 | Tracy Luis... |  scéne
  • Barevné sponky. Klidně jedna, dvě, nebo víc, v nejrůznějších barvách a s detaily, jako jsou postavičky z anime seriálů, nebo oblíbené růžové Hello Kitty sponky.
  • Spolu se sponkami, nebo klidně místo sponek, si můžete do vlasů dát nějakou veselou mašli nebo šátek.
  • Pro scene hair je také typická patka, ale ne jako u ema přes oči, musí být vidět váš pracně udělaný make-up.
  • Scene účesy poznáte také podle toho, že dole jsou naprosto narovnané pomocí žehličky, zatímco nahoře jsou lehce natupírované.
  • Je vcelku jedno jakou barvu účesu nosíte, viděla jsem modrou, růžovou, fialovou… Ale nejvíce oblíbené jsou určitě blond, černé a hnědé vlasy. Blondýnky mají často obarvené proužky vlasů, a vypadá to suprově.
  • Spousta laku, aby účes zůstal co nejdéle v podobě, které chcete.

Muglinov

22. července 2010 v 19:43 | Tracy Luis... |  fotografie
1. mexico hospudka
2. Hladnovská
3. SDH Muglinov
tracy-luis.blog.cz

tracy-luis.blog.cz

tracy-luis.blog.cz

Čtyřnohá velryba bez ocasu s modrýma puntíkama.

21. července 2010 v 0:02 | Tracy Luis... |  psáno mnou
hOvna letíí, milé děti
Moji drazí, posílám vám pozdrav z mého smyšleného světa. Ze světa, kde se kolem vás mihnou na kažém kroku neodolatelní kluci, ze kterých se vám sbíhají sliny. Ze světa, kde můžete hodiny a hodiny sedět v CoffeeHeaven a popíjet kafe zadarmo. Ze světa, kde každý týden oběhnete aspon tři koncerty vašich oblíbených rockových skupin, nebo kde máte šatník přes celou místnost. Bohužel to jsou jenom sny a realita je poněkud jiná. Nedá se říct "nudnější", ale kdyby jsme měli všechno, jak bychom pak mohly snít? Nešlo by to. Jsem ráda, že sny existují. Některé jsou nesplnitelné, jiné ano.
Tracy...

scene líčení

20. července 2010 v 0:10 | Tracy Luis... |  scéne
Ještě než se vrhnu na popis toho, jak má vypadat správný scene make-up, ráda bych se zmínila také o piercingu. Mnoho scene girls i boys nosí piercingy, nejčastěji ve rtu, ale klidně v obočí, nebo holky třeba malé pecky nad rtem. Hodně oblíbené jsou také tunely (fleshe) a plugy v uchu, což já osobně miluju. Výhoda je v tom, že se dnes dělají i silikonové tunely nejrůznějších barev, nejen ocelové stříbrné a černé, takže můžete volit různé barevné kombinace.A teď konečně k tomu make-upu. Pro scene make-up jsou typické silné oční linky a výrazné oční stíny, tak jak to vidíte na většině fotek. Jaké barvy vyberete je jenom na vás, pro linky jsou oblíbené černá nebo modrá, pro stíny jakákoliv, ale hlavně výrazná. Řasenku můžete zvolit také jakoukoliv, hodně scene girls dokonce používá výrazné umělé řasy. Líčení bych v podstatě přirovnala k tomu, které znáte z emo stylu, je to hodně podobné, stačí vlastní fantazie  Na závěr přidávám povedené videjko z youtube, takhle nějak to má vypadat. Krásná scene girl, že?

Morávka

19. července 2010 v 0:57 | Tracy Luis... |  fotografie
1. ohniště
2. cesta
3. domeček
4. krávy
5. hospudka
tracy-luis.blog.cz

tracy-luis.blog.cz

tracy-luis.blog.cz

tracy-luis.blog.cz

tracy-luis.blog.cz