psáno mnou

21.O1.11 || Zase mě ten život začíná nehorázně bavit :P yOóu ..

21. ledna 2011 v 20:10 | Tracy Luis...
.. dnešek byl opravdu bezkonkurenční den, ach ano .. sem šťasná !!

ipiiii* yahOo* juchuchů* [jednou se proslavím, mojí zásovou citoslovců.] Krástce, stručně a jednoduše - jsem velmi šťasná.. Znáte ten pocit, pocit, kdy je všechno super. Všechno je dokonalý. Bez chyb. Máte dobrou náladu a nic vám nechybí. Dnešek, dnešek byl přesně takovej. Škola, škola byla fájn. Z Angličtiny teda nakonec nedostanu trojku ale dvojku, takže mám radost. Po škole sme šli s DaGi do čínské na M9. Uplně *mňáám* XDD nudle s masem. Potom sme měli sraz s klukama v CoffeeH. [Marcem, Buďou a Péťoou] .. hej uplně nejvíc sranda s nima .. takový vály :D. No jasně, šak my sme US5!! a ovládnem svět.. Budem nosit mřížkovaný brejle, conversky na baťohu a bonzovat zloděje peněženek :P:D. Prostě uplně nejvíííC den ..

Doufám, že takovýchle vydařených dnů bude čím dál, tím víc .. moment, musím tO zaklepat. Každopádně se mějte krásně, aspoň tak jako já. :D a nesmutněte, ony ty hezký dny zase přijdou.. Mám vás ráda :** Tracy.Luis

vzpomínky jsou nezapomenutelné + I. světová -.-

25. srpna 2010 v 12:52 | Tracy Luis...
Vzpomínám. Na léto - koupák. stanování. Kravaře.pohodu. na BOHY. Ano, už je to pryč. Neříkám, že bych toho litovala. Protože vím, že toho mám ještě tolik před sebou. tOho ještě bude, čéče. ale vzpomínky jsou to opravdu nezapomenutelný. Před chvíli jsem si četla moje staré statusy na ICQ. a prostě se vrátila zpátky do těch skvělých dnů. Aspoň jsem se nachvíli odreagovala od toho všeho!!

Měla jsem v plánu napsat nějakej delší článek, ale nějak se mi do toho nechceTracy Luis ..

Nestíhám.

14. srpna 2010 v 21:01 | Tracy Luis...
ahOOj zlata.
nějak nestíhám psát články, protože teď tolik nebývám na PC.. někdy vám to vynahradím.. paa a mám Vás ráda :P :** Tracy

půlka práznin je pryč ..

30. července 2010 v 17:13 | Tracy Luis...
ale mně to ani nevadí ..
zatím jsou to jedny z těch nejlepších práznin. tolik jsem toho zažila.. rodina, úžasné a nezapomenutelné stanování .. tolik zážitků, nových lidí, věcí, pocitů a zkušeností .. dokonce sem se i opálila.. a toho ještě bude .. Kravaře koupáky s děckama .. nechce se mi tu nic psát.. nemám na to náladu .. mějte se krásně. užívejte! Tracy Luis

Mech hulič

27. července 2010 v 20:08 | Tracy Luis...
Tak tato pohádka byla za úkol do přírodopisu.. muj výtvor :P

Byla nebyla jednou jedna zeměkoule a taky mech - byl to svět ve světě. Bydlel tam doktor pavouk a taky mech hulič. Jednou mech hulič kouřil vodní dýmku a přeslička, která byla větší než mech hulič si stěžovala, že mech hulí jak fabrika a stěžovala si doktoru pavoukovi. Doktor pavouk ji řekl, že je to zdravé, a že nehulí ale kouří a že to je rozdíl že se hulí marihuana a že se kouří vodní dýmka. Doktora pavouka začala bolet hlava a řekl že má zánět mozkových blan a že musí do Kamenické nemocnice, a tam mu řekli že má jít do Hradce. Tak se na to vykašlal a šel bojovat do Gazy, a s mechem procestoval svět za 1 hodinu a víte jak?  Prstem po mapě. Přeplavali oceán a byli suší.Mech si řekl že zajede do Karlových Varů. A jel. Cesta dopadla dobře a tak doktor pavouk potkal tátu od Kuby Makúcha, Usáma bin Ládina - slavného teroristu a Barak Obama mu dal vyznamenání za nejlepšího pavouka. A mech byl zhulený jak Bob Marley a vypálený jak Sova pálená a lítal jak Netopír ušatý. A pak přišli povodně a mech zadržel vodu velkou jak Tichý oceán, a byl tak načinkovaný že dostal chřipku a nepomohlo mu ani zábal ani hulení a skoro už vůbec ne. Tak zemřel hroznou smrtí u paní učitelky Bártové, na škole v Muglinově v díře světa u žáků 8 třídy. Jo a pavouk začal hulit vodní dýmku.

Tracy Luis...

Jenom trochu sluníčka, copak chci tak moc?!

26. července 2010 v 11:10 | Tracy Luis...
Asi ano. Koukám z okna. mrholí. Ty malé kapičky poletují v jednom směru, dopadají na zem, rozpouštějí se v odpornou blátivou kaši. a mě to tak ser*. Chci léto. - Sluníčko, modrý nebe, žádný mráčky, cvrdlikání ptáčků. Ale musím čekat, čekat na den kdy to příjde. Den, kdy začne být zase hezky. Den, kdy to počasí budu doslova "hltat" a užívat si ho. Už mě to prostě nebaví. déšť. bouřky. fuj.

Včera jsem v koupelně strávila přes 50 minut. Vykouzila jsem si na hlavě nádherný lokny. Nemohla jsem se vynadívat. Vyšla jsem ven a po deseti metrech zavál vítr. DOHÁJE!. nO a moje práce, byla pryč. Vlasy nudně zavlněný, bez žádnýho tvaru. To naštve. Hmpf!
Bezohledu na počasí byl včera opravdu pěkný den. Spala jsem do 12.oo. A odpoledne jsem šla s Fildou do Krnova. Sedli sme si do CoffeeH. a povídali. Což o to, povídání nám jde na jedničku. :D Ale tak po dvou hodinách jsem se vydali domu. Sedli sme si na lavičku. Setmělo se. Nikdo tam nebyl. a zase sme si povídali. Bylo to krásný, dívat se na osvětlený Chomýž. Tu pohodu, chození ve městě.. Áchh jO.. těším se.. Noo a potom sme šli ještě nachvíli do Coffee a pak domů.. Toť vše, mí věrní čtenáři. Mám Vás ráda. Tracy Luis..

Čtyřnohá velryba bez ocasu s modrýma puntíkama.

21. července 2010 v 0:02 | Tracy Luis...
hOvna letíí, milé děti
Moji drazí, posílám vám pozdrav z mého smyšleného světa. Ze světa, kde se kolem vás mihnou na kažém kroku neodolatelní kluci, ze kterých se vám sbíhají sliny. Ze světa, kde můžete hodiny a hodiny sedět v CoffeeHeaven a popíjet kafe zadarmo. Ze světa, kde každý týden oběhnete aspon tři koncerty vašich oblíbených rockových skupin, nebo kde máte šatník přes celou místnost. Bohužel to jsou jenom sny a realita je poněkud jiná. Nedá se říct "nudnější", ale kdyby jsme měli všechno, jak bychom pak mohly snít? Nešlo by to. Jsem ráda, že sny existují. Některé jsou nesplnitelné, jiné ano.
Tracy...

čas od času je nutné zapřemýšlet, jakou bychom chtěli budoucnost. tak tedy, přemýšlím.

16. července 2010 v 9:59 | Tracy Luis...
.. The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.
- Eleanor Roosevelt -
.. a já jsem nad tím zrovna nedávno přemýšlela. Každé díťě má své představy. Většinou jsou to jenom sny, které jsou nereálné. Bohužel. Tentokrát jsem zahodila za hlavu, povolání slavné herečky, zpěvačky na prvních žebříčků hitparád nebo modelky na titulní stránce časopisu. Chtěla bych život - normální, ale zábavný .. asi takhle:

Po maturitě, až mi bude tak 19.. se s Calanthe odstěhujeme do bytu do Prahy. Strašně rády bysme objely všechny koncerty a festivaly jak jen to půjde, koupily si auto a měly partu skvělích přátel. Studovat vysokou. Chodit na brigády. Vystudovat psychologii. Otevřít si soukromou ordinaci. [Buď v Praze, nebo někde v jine zemi] a po čase založit rodinu. + trochu toho štěstí a zdraví a život by byl ideální ;)

.. když to tak čtu, zní to jako sen, ale když nad tím popřemýšlím.. všechno z toho je velká dřina, takže to bude těžký.. no co, je to přece jenom ta "představa" .. a ta se může vždycky změnit. třeba jednou budu lozit po horách na lanech, pracovat u pokladny v supermarketu, dělat kosmonauta a já nevím co ještě. ;) každopádně se mi to takhle líbí a doufám, že se mi aspoň jedna z těch věcí povede :D Tracy Luis...

Ona je rebel, kouří na zastávce. jí to chutná, v týhle válce. A její vnitřní orgány, tolerují její rebelství

14. července 2010 v 11:05 | Tracy Luis...
rychle a stručně. zdravím vás :)
už jste si asi povšimly, že já na ty dlouhý články poslední dobou nějak nejsem. ale aby se neřeklo, že na vás kašlu.. Tak sem nacvakám pár nesmyslných řádků. Ve čtvrtek pujdu s děckama do Futura. Pujdeme: já, Aretuy, Calanthe, Stefi a potom ještě Ozo-man, Lola, Cassy, Any a Kejtý. Bude sranda. nějaká ta kávička, nějaké to nakupování O:) a nakonec pujdu se ségrou do hospudky :P.. prostě paráda. Pátek 3 brigádky,sobota do centra, neděle pojedu k bratrancum (Stan..15let, Filda..17let :P ) .. možná eště přijede Ivka XDD tam bude moc fáájn. to víte - krásná příroda, sluníčko [spálený ramena] prázdný barák, pařby, a nový přátelé
Tracy Luis..

Potřebuju nějakou pořádnou "Změnu"..

11. července 2010 v 15:15 | Tracy Luis...
..Nudim se.. nudim se.. nudim se..
..Přemýšlím, už zas..
Už to mám.. Potřebuju Změnu! Ale fakt nějakou velkou.. Páč už mě šechno nudí.. :( Navíc, pěkně pokaženej dnešek, ale to je zase jiný kafe..
Asi se přebarvím a vostřihám.. jo hnědo-černé vlasy by byly fajn.. Náká střižená ofinka na bok a zastřihnout konečky.. Nebo že bych si na stěnu pokoje nechala namalovat krásný velký růžový srdíčko? No to asi nechám na jindy.. a zůstanu u toho "stříhání a barvení"..
Stejnak si to musím pořádně rozmyslet, pác bych si to pak vyčítala že to byl blbej nápad.. Ae ne nebude.. ono to stejnak doroste.. časem..
Jinak nemám nápady, obdivuju ty co je maj.. mě napadne něco záživnýho tak jednou za půl roku.. nemáte nějakej návod na lepší myšlení..? Asi ne.. leda tak na předpis..
Tak se mějte pěkne, moje nálada se trochu zlepšila, tak mi držte teda palečky.. Díky.. ahoj Tracy..
 
 

Reklama